У Вінниці патрульні поліцейські зупинили водія, який керував автомобілем з ознаками сп’яніння. Інцидент стався ввечері на вулиці Батозькій — автівку Lexus RX 350 зупинили за порушення правил дорожнього руху.
Під час перевірки документів інспектори помітили у 36-річного водія характерні ознаки наркотичного сп’яніння. Патрульні запропонували чоловікові проїхати до медичного закладу для проходження огляду у лікаря-нарколога, однак він відмовився.
За результатами перевірки на кермувальника склали адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а також винесли постанову за ч. 1 ст. 122 КУпАП — порушення вимог дорожніх знаків.
Матеріали справи буде передано до суду для подальшого розгляду.

