Уродженець Вінниці, український сумоїст Данило Аонішікі Явгусишин пропустить престижний турнір Natsu Basho в Японії через травму щиколотки. Через це спортсмен втратить ранг озекі та буде понижений до секіваке.
Після березневого турніру, де вінничанин завершив виступи з результатом 7 перемог і 8 поразок, Аонішікі необхідно було вдало виступити на наступних змаганнях для збереження високого статусу. Втім, через ушкодження спортсмен не зможе взяти участь у Natsu Basho.
Пропуск турніру автоматично вплине на його позицію у банзуке — офіційному рейтингу сумоїстів, який оновлюють перед кожним великим турніром.
Тепер Данило виступатиме у ранзі секіваке. Щоб повернути собі статус озекі, на наступному турнірі в Нагої, який триватиме з 12 по 26 липня, українцю потрібно здобути щонайменше 10 перемог у 15 поєдинках.
