У Вінниці на маршрут №6 «Вишенька – Залізничний вокзал» вийшов інтерактивний трамвай «Reyka: Коліями до вражень» з аудіогідом про місто, візуальними матеріалами та QR-кодами з додатковою інформацією про міські локації.
Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, ідея проєкту належить вінницьким школярам — учасникам IV хвилі урбанруху «У міста є Я». Вони самостійно розробили концепцію, презентували її міським службам, знайшли підтримку партнерів і долучилися до оформлення вагону. Проєкт реалізовано за підтримки міської ради, Британської Ради та низки місцевих інституцій.
Під час руху трамвая пасажири слухають аудіосупровід, бачать тематичні наліпки з міськими об’єктами та можуть сканувати QR-коди, щоб дізнатися більше про Вінницю. Трамвай курсує щодня за розкладом, поєднуючи звичайну поїздку з елементами міської екскурсії.
