Команда «Вінниця-Медуніверситет» виборола бронзові нагороди ХХХV чемпіонату України з баскетболу серед молодіжних команд сезону 2026.
У Фіналі чотирьох Молодіжної ліги України за нагороди змагалися 11 команд. Вінничанки продемонстрували впевнену гру та увійшли до трійки найсильніших, здобувши підсумкове третє місце.
До символічної збірної сезону All-Star 5 увійшла гравчиня команди Віолетта Остапчук. А найкращою гравчинею «Вінниця-Медуніверситет» у Фіналі чотирьох визнано Вікторію Шошу, яка стала однією з ключових фігур у здобутті бронзи.
Тренер команди відзначив, що результат став підсумком наполегливої роботи, командної гри та спортивного характеру спортсменок.
