20 та 21 червня у Вінниці пройде відкритий освітньо-культурний захід «Екологічний вікенд», який поєднає екопросвіту, активний відпочинок і благодійність. Цього року організатори збирають кошти на створення мобільного стоматологічного кабінету для українських військових, які виконують бойові завдання на передовій.
Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, на гостей чекатиме насичена програма: тренування просто неба, прогулянки на каяках і сапбордах, творчі майстеркласи, лекції про екологію та туризм, музичні виступи, а також тематичні екскурсії Вінницею. Упродовж першого дня працюватимуть фотозони, фудкорт і зона локальних ініціатив, а завершиться вечір акустичним концертом та діджей-сетом.
Другий день заходу присвятять екологічним ініціативам і знайомству з природними та історичними локаціями міста. Зокрема, відбудеться створення міської клумби у Центральному парку та кілька пізнавальних екскурсій.
Вхід на територію фестивалю буде безкоштовним, однак участь у майстеркласах, водних активностях та екскурсіях передбачає благодійний внесок. Усі зібрані кошти спрямують на підтримку українських захисників та захисниць.
