Минулі вихідні видалися надзвичайно аварійними для Вінницької області. Лише за два дні правоохоронці зафіксували дев’ять дорожньо-транспортних пригод із потерпілими, внаслідок яких травмувалися 15 людей. Одночасно патрульні виявили 20 водіїв, які сіли за кермо у стані алкогольного сп’яніння.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області Найбільше аварій сталося у Вінницькому районі. У Вінниці під колеса автомобіля Jaguar потрапила 14-річна велосипедистка, а в Літині травмувався 8-річний хлопчик на велосипеді після зіткнення з Fiat Doblo. Поблизу села Літинка в аварії за участі трьох транспортних засобів постраждала пасажирка Volkswagen, а біля Слободи-Межирівської після зіткнення двох легковиків травмувалася жінка-пасажир. У Стрижавці автомобіль Mazda врізався в дерево, внаслідок чого травмувалися троє людей.

У Жмеринському районі серйозна ДТП сталася в Барі, де після зіткнення Honda та Opel травми отримали обидва водії та двоє неповнолітніх пасажирок. Ще одна аварія у селі Петрашівка завершилася травмуванням 68-річного водія ВАЗ.
У Гайсинському районі водійка Chevrolet збила 73-річну жінку, а в селі Заозерне внаслідок зіткнення мотоцикла з автомобілем BMW постраждали двоє неповнолітніх.
За всіма фактами відкрито кримінальні провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху. Поліція закликає водіїв бути максимально уважними на дорогах та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

