Вінничанин Данило Явгусішин, відомий у світі сумо як Aonishiki, прокоментував своє пониження в ранзі після вимушеної перерви через травму.
Спортсмен стрімко увірвався в еліту професійного сумо та здобув популярність як один із найперспективніших борців. Однак через пошкодження гомілкостопа він був змушений пропустити турнір Natsu Basho, що коштувало йому статусу озекі — найвищого другого рангу в ієрархії сумо.
Після пропуску змагань його понизили до рангу секіваке.
У коментарі спортсмен пояснив, що не був готовий демонструвати свій звичний рівень боротьби, тому ухвалив рішення зосередитися на відновленні.
«Я не був у формі, щоб показувати сумо у своєму стилі. Звичайно, це прикро, але моя кар’єра сумоїста тільки починається. Моє бажання знову виграти турнір стало ще сильнішим», — зазначив він.
Зараз спортсмен проходить реабілітацію та працює над фізичною підготовкою, зокрема зміцнює верхню частину тіла.
Щоб повернути собі статус озекі, на наступному турнірі в Нагої йому потрібно буде здобути щонайменше 10 перемог із 15 поєдинків.
