Україна розпочала масштабний обмін полоненими у форматі «1000 на 1000». У межах першого етапу додому повернулися 205 українських захисників, серед яких — п’ятеро військових з Вінниччини.
Про це повідомив Сергій Моргунов. За його словами, з полону звільнили Олександра, Романа, Віталія, Віталія та Романа.
Серед повернених — військовослужбовці Національна гвардія України, ВМС та ЗСУ, які брали участь у бойових діях у Маріуполі, а також на Луганщині та Донеччині. Більшість із них перебували у полоні ще з 2022 року.
Захисники обороняли Маріуполь та «Азовсталь», а також виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках, зокрема в районі ЧАЕС.
Володимир Зеленський подякував усім, хто працює над поверненням українців додому, а також міжнародним партнерам, які допомагають у процесі звільнення полонених.

