У Вінниці зареєстровано петицію з пропозицією присвоїти звання почесного громадянина міста Олександру Шемету. Ініціатором звернення став вінничанин Олександр Петровський, документ оприлюднили 4 червня.
За менш ніж дві доби петиція зібрала вже третину необхідних із 350 підписів. Автори звернення зазначають, що Шемет відомий як журналіст, публіцист, організатор культурних заходів і фестивалів, а також як людина, яка суттєво вплинула на розвиток творчого життя міста.
Серед містян він також відомий як символ міських свят і багаторічний образ Діда Мороза для кількох поколінь вінничан. Петиція продовжує збирати підписи.
Підписати петицію можна за посиланням.https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/Petition/View/2830
