Вінницькі спортсмени Петро Давиденко та Владислав Кирилюк стали призерами чемпіонату Європи із самбо, який триває у грузинському Тбілісі. Українські спортсмени принесли Вінниччині одразу дві нагороди міжнародної першості.
У ваговій категорії до 88 кілограмів Петро Давиденко здобув золоту медаль. У фінальному поєдинку вінничанин переміг представника Росії Кіріла Харкова та став чемпіоном Європи.
Ще одну нагороду для України виборов Владислав Кирилюк. У категорії до 58 кілограмів спортсмен дійшов до півфіналу та у підсумку став бронзовим призером турніру. Перемогу у цій ваговій категорії здобув росіянин Валерій Ергалов.
Про успішний виступ вінницьких спортсменів повідомила начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна.
Чемпіонат Європи із самбо у Тбілісі триватиме 16–17 травня.

