У Вінниці з 18 до 22 травня тимчасово обмежать рух транспорту на вулиці Магістратській.
Як повідомили у Вінницькій міській раді, обмеження діятимуть перед перехрестям із вулицею Лесі Українки у напрямку руху до цієї вулиці.
На зазначеній ділянці проводитимуть реконструкцію оглядового колодязя водопроводу, розташованого на проїзній частині.
Для руху транспорту залишать одну смугу у напрямку площі Героїв Майдану. Водіїв та пішоходів закликають бути уважними, дотримуватись тимчасових дорожніх знаків та враховувати зміни під час планування маршруту.
