На березі Дністра затримали двох «альпіністів», які прямували до кордону з Молдовою
Поблизу Дністра на Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, які, за версією ДПСУ, намагалися незаконно потрапити до Молдови. Для цього вони облаштували імпровізований спуск крутими схилами до річки за допомогою канатів та вузлів.
Як повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні, затриманими виявилися 42-річний житель Хмельниччини та 31-річний мешканець Дніпропетровщини. За даними прикордонників, чоловіки дісталися прикордонного села через лісові масиви Вінниччини, використовуючи навички маскування та орієнтування на місцевості.
У ДПСУ зазначають, що на фінальному етапі «мандрівники» планували переплисти Дністер. Для цього вони підготували гідрокостюми та підводні скутери.
Втім, реалізувати задум чоловікам не вдалося — їх затримали безпосередньо на березі річки. На порушників склали адміністративні матеріали.
