У Вінниці поліція затримала 15-річного хлопця, якого підозрюють у підпалі приміщення колишнього закладу швидкого харчування на вулиці Коцюбинського.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, повідомлення про задимлення в будівлі надійшло вночі 5 травня. Пожежу оперативно ліквідували, а під час огляду місця події правоохоронці встановили, що причиною займання став умисний підпал.
У ході оперативно-розшукових заходів та аналізу записів із камер відеоспостереження поліцейські спільно зі співробітниками СБУ встановили особу, причетну до злочину.
За даними слідства, хлопець розбив вікно непрацюючого закладу, облив приміщення запальною сумішшю та підпалив його. Процес підпалу він зафіксував на мобільний телефон, який правоохоронці вилучили як доказ.
Неповнолітнього затримали у процесуальному порядку. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК України — умисне знищення або пошкодження майна. Санкція статті передбачає від 3 до 10 років позбавлення волі.
