У Вінниці патрульні затримали двох чоловіків, які влаштували порушення громадського порядку в під’їзді багатоповерхового будинку.
Інцидент стався напередодні ввечері на вулиці Сергія Зулінського. На лінію 102 надійшло повідомлення про порушення громадського порядку. Прибувши на місце, інспектори виявили двох громадян у стані алкогольного сп’яніння, які розпивали спиртні напої у під’їзді.
На вимоги поліцейських припинити правопорушення чоловіки не реагували, поводилися агресивно, висловлювалися нецензурною лайкою та провокували інспекторів на конфлікт.
Порушників затримали та доставили до відділку поліції для з’ясування обставин.
На 39-річних чоловіків патрульні склали адміністративні матеріали за дрібне хуліганство, злісну непокору працівникам поліції та розпивання алкоголю у громадському місці, вчинене повторно протягом року.

