На Вінниччині правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у незаконному збуті канабісу.
Завдяки оперативній інформації поліцейські Шаргородської громади встановили, що 38-річний мешканець одного із сіл Жмеринського району може займатися торгівлею наркотичними речовинами.
29 квітня правоохоронці провели обшук у його домогосподарстві. Під час слідчих дій було виявлено та вилучено близько 500 грамів подрібненої речовини, схожої на канабіс.
Чоловіка затримали у процесуальному порядку.
Йому вже повідомили про підозру за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України — незаконний збут наркотичних засобів.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
