У Вінниці під час атаки ворожих безпілотників тимчасово зупинилася головна водопровідна станція, через що місто залишилося без води або з критично низьким тиском.
Про це близько 12:40 1 травня повідомили у КП «Вінницяоблводоканал». Причиною зупинки стала відсутність електроенергії на об’єкті.
«Зупинилася головна водопровідна станція через відсутність електроенергії: Вінниця наразі без води або з сильно пониженим тиском. Працюємо над відновленням», — йшлося у повідомленні підприємства.
На той момент у мережі також з’являлася інформація про вибухи, а десятки російських безпілотників з Київщини та Черкащини рухалися у напрямку Вінниці.
Вже за десять хвилин комунальники повідомили про відновлення роботи станції.
За їхніми словами, вихід на робочий режим триватиме 7–8 годин, тому повноцінне водопостачання очікується не раніше 18:00–19:00. Для мешканців Старого міста відновлення може зайняти трохи більше часу.
