У Вінниці під час комендантської години патрульні затримали водія, який намагався втекти від правоохоронців та мав ознаки алкогольного сп’яніння.
Як повідомили у Патрульній поліції Вінницької області, інспектори отримали повідомлення про водія автомобіля Nissan Leaf, який, ймовірно, керував напідпитку. Легковик виявили на вулиці Івана Хоменка та подали сигнал про зупинку.
Водій спробував утекти, залишивши автомобіль, однак патрульні швидко наздогнали та затримали його. Під час спілкування з 35-річним керманичем інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік відмовився проходити огляд на спецприладі Drager.
На порушника склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння), а також винесли постанови за ч. 3 ст. 122 та ч. 1 ст. 126 КУпАП.
Автомобіль порушника евакуювали на арештмайданчик.

