На Вінниччині рятувальники двічі за добу надавали допомогу людям, які опинилися у небезпечних ситуаціях.
У Вінниці 63-річна жінка через різке погіршення самопочуття не змогла самостійно відчинити двері квартири. Донька звернулася по допомогу до екстрених служб. Рятувальники потрапили до помешкання через вікно та передали постраждалу медикам.
У місті Бар 86-річну жінку, яка тривалий час не виходила на зв’язок, виявили на підлозі в оселі з підозрою на інсульт. Її госпіталізували для надання медичної допомоги.
У ГУ ДСНС України у Вінницькій області наголошують: у разі тривалої відсутності контакту з літніми або самотніми людьми варто негайно звертатися за номером 101, адже це може врятувати життя.

