У Вінниці правоохоронці затримали двох жінок, яких підозрюють у збуті канабісу. Фігурантками виявилися місцеві жительки віком 18 та 24 роки.
Як повідомили у ГУНП у Вінницькій області, попередньо встановлено, що зловмисниці реалізовували наркотичні речовини за схемою «з рук в руки». Їх затримали 14 квітня під час чергового збуту.
Операцію провели оперативники Вінницького районного управління поліції спільно з Управлінням кримінального аналізу Національної поліції.
Під час обшуку за місцем проживання підозрюваних правоохоронці вилучили пластикові та паперові ємності з речовиною рослинного походження, 13 розфасованих zip-пакетів із речовиною, підготовленою до збуту, електронні ваги, фасувальні матеріали та інші речові докази. Вилучене направили на експертизу.
За процесуального керівництва Вінницька окружна прокуратура слідчі повідомили жінкам про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.
