У Вінниці патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та виявили в його автомобілі речовину, схожу на наркотичну. Інцидент стався на Хмельницьке шосе.
Як повідомили у Патрульній поліції Вінницької області, інспектори зупинили автомобіль Opel Insignia, який рухався з порушенням правил дорожнього руху. За кермом перебував 25-річний водій.
Під час спілкування поліцейські помітили у чоловіка ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти огляд у лікаря-нарколога. Результат перевірки підтвердив підозри правоохоронців.
Крім того, водій поводився нервово, тому інспектори провели поверхневу перевірку. В автомобілі виявили пластикову ємність із порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин.
На водія склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування без посвідчення водія).

