На Вінниччині під час Великодніх свят правоохоронці задокументували 63 факти керування транспортом у стані сп’яніння. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області.
Поліцейські спільно з Патрульною поліцією України склали адміністративні матеріали за ст. 130 КУпАП. Із загальної кількості порушень 8 випадків стосувалися повторного керування транспортом у стані сп’яніння.
Серед задокументованих інцидентів — наїзд автомобіля на електроопору та з’їзд транспортного засобу у водойму, після чого водій вживав алкоголь. У цьому випадку на порушника склали протокол за ч. 4 ст. 130 КУпАП.
Правоохоронці наголошують, що керування транспортом у стані сп’яніння залишається однією з основних причин дорожньо-транспортних пригод із тяжкими наслідками та становить загрозу як для водіїв, так і для інших учасників дорожнього руху.
