На Вінниччині викрили масштабне порушення правил рибальства під час нересту. Інцидент стався 12 квітня поблизу Кушелівка.
Як повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі, інспектори спільно з правоохоронцями Хмільницький районний відділ поліції виявили громадянина, який здійснював незаконний вилов риби у період весняно-літньої нерестової заборони. Для риболовлі чоловік використовував заборонене сітне знаряддя — «волок».
У результаті браконьєрського вилову чоловік добув 4473 карасі, 99 ротанів та одного коропа. Загальна вага виловленої риби склала 61,7 кілограма. За попередніми підрахунками, збитки, завдані рибному господарству, перевищують 7 мільйонів гривень.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Незаконно виловлену рибу, човен та знаряддя лову вилучили працівники поліції.
У рибоохоронному патрулі наголошують, що порушення правил рибальства під час нересту завдає значної шкоди природним ресурсам, а винні особи нестимуть відповідальність згідно із законодавством.

