На Вінниччині минулої доби поліцейські затримали двох осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків. Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Під час відпрацювання оперативної інформації співробітники Вінницького районного управління поліції зупинили 24-річного місцевого жителя. Чоловік повідомив правоохоронцям, що має при собі дев’ять згортків із забороненими речовинами, які планував розкласти у Вінниця. Згодом він показав місце, де вже залишив ще 25 згортків із канабісом.
Під час невідкладного обшуку за місцем проживання підозрюваного слідчі виявили ще 79 зіп-пакетів із речовиною рослинного походження, ваги для зважування та фасувальні матеріали.
Того ж дня до поліції надійшло повідомлення про наркотики на території виправної колонії. Під час особистого огляду 45-річної жительки Вінниці, яка прибула на побачення до засудженого, правоохоронці виявили згорток із речовиною рослинного походження, зовні схожою на канабіс.
Наразі тривають слідчі дії, а обставини правопорушень встановлюються.

