У Вінниці 2 квітня під час повітряної тривоги на вулиці М. Ващука автомобіль KIA збив 15-річну дівчину. Наразі школярку оглядають лікарі.
Як повідомили у Поліції Вінницької області, дівчина бігла до матері та на дорозі між Ліцеєм №34 і багатоповерхівкою потрапила під колеса автомобіля.
На місці події працює слідчо-оперативна група. Зазначається, що аварія сталася на вузькій прибудинковій дорозі, яка розділяє територію навчального закладу та житлового будинку. Пішохідні переходи на цій ділянці не передбачені.
