На Закарпатті правоохоронці затримали п’ятьох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків за кордон. Вартість послуг становила від 7 до 12 тисяч доларів. Серед фігурантів є вінничанин.
Як повідомили у Поліції Закарпатської області, 26 березня затримали 46-річного жителя села Чорна Тиса — працівника екстреної медичної допомоги. За даними слідства, він за 9 тисяч доларів намагався організувати незаконне переправлення військовозобов’язаного поза пунктами пропуску поблизу села Богдан. Підозрюваного затримали після отримання коштів. У нього вилучили автомобіль Opel Astra, два телефони та 9000 доларів.
29 березня на стаціонарному посту Нижні Ворота правоохоронці зупинили автомобіль Suzuki, у якому перебували двоє військовослужбовців віком 31 і 32 роки та 30-річний мешканець Вінниці. За даними поліції, чоловіка перевозили до Ужгородського району для подальшого переправлення до Словаччини. Вартість послуги становила 10 тисяч доларів.
30 березня у селі Луги затримали 37-річного жителя села Богдан, який за 7000 євро організував переправлення 43-річного жителя Запоріжжя до Румунія.
Ще одного підозрюваного затримали в Ужгород після отримання 12 тисяч доларів за переправлення 22-річного жителя Київ. Це 56-річний мешканець села Сторожниця.
Під час обшуків правоохоронці вилучили готівку, мобільні телефони та автомобіль Toyota Land Cruiser. Слідчі встановлюють усі обставини справи.

