У Вінниці патрульні зупинили водія, який перебував під дією наркотичних речовин. Інцидент стався вранці на вулиця Андріївська.
Як повідомили в патрульній поліції Вінниччини, за порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль ВАЗ 2115. Під час спілкування з 37-річним водієм правоохоронці помітили ознаки наркотичного сп’яніння — неприродно бліде обличчя та відсутність реакції зіниць на світло.
Патрульні запропонували чоловікові пройти перевірку у медичному закладі. У наркодиспансері в організмі водія виявили дві наркотичні речовини.
На порушника склали протокол за ст. 130 Кодекс України про адміністративні правопорушення — керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння.

