На Вінниччині рятувальники виявили тіло чоловіка під кригою місцевої водойми. Трагічний випадок стався у селі Городище.
Надзвичайники дістали з води 53-річного місцевого жителя без ознак життя. Як з’ясувалося, чоловік зник ще в листопаді минулого року.
Наразі обставини загибелі встановлюють слідчі Національної поліції.
Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними поблизу водойм та не виходити на кригу, особливо в періоди нестійких температур.
