Протягом вихідних патрульні поліцейські у Вінниці та на дорогах національного значення регіону виявили 19 випадків керування транспортними засобами водіями з ознаками сп’яніння.
Як повідомили у Патрульній поліції України, усі факти порушень були задокументовані інспекторами, а на водіїв складено відповідні адміністративні матеріали.
Правоохоронці зазначають, що зазвичай найбільше таких порушень фіксують у святкові дні, коли кількість нетверезих водіїв на дорогах зростає. Водночас минулі вихідні, за спостереженнями патрульних, були відносно звичайними за кількістю подібних випадків.
Поліцейські вкотре нагадують водіям, що керування транспортом у стані сп’яніння становить серйозну загрозу для всіх учасників дорожнього руху та тягне за собою адміністративну відповідальність.
