Під час двох останніх обмінів військовополоненими з російського полону вдалося повернути 16 захисників з Вінницької області.
5 березня відбувся черговий обмін, під час якого Україна повернула 200 військових. Серед них — семеро бійців з Вінниччини: Михайло, Валерій, Сергій, Денис, Василь, Назар та Сергій.
Як повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, звільнені воїни служили у різних підрозділах — Збройні сили України, Національна гвардія України, Державна прикордонна служба України та Державна спеціальна служба транспорту. Вони потрапили в полон на Донецькому та Харківському напрямках. Найстаршому з військових — 55 років.
Уже наступного дня, 6 березня, відбувся другий етап обміну, під час якого на батьківщину повернулися ще 300 українських захисників. Серед них — дев’ять воїнів з Вінниччини: Олександр, Андрій, Руслан, Віктор, Віталій, Юрій, Віктор, Михайло та Павло.
Вони служили у різних підрозділах Сил оборони — зокрема у Військово-морські сили Збройних сил України, Сухопутних військах, територіальній обороні, десантно-штурмових військах, Повітряних силах, а також у підрозділах Нацгвардії, прикордонної служби та Сил безпілотних систем.
Захисники обороняли Україну на Луганському, Донецькому, Харківському напрямках, а також брали участь у боях за Маріуполь. Наймолодшому звільненому бійцеві — 26 років, найстаршому — 54.
Після тривалого полону воїни нарешті повернулися на рідну землю.

