Поліція Вінниці встановила жінку, причетну до крадіжки грошових коштів у продавчині одного з місцевих ринків.
Про це повідомили у Поліції Вінницької області.
До правоохоронців звернулася 66-річна вінничанка, яка повідомила про зникнення сумки. У ній знаходилися особисті документи, банківські картки, понад 43 тисячі гривень та близько 430 доларів США.
У ході проведення слідчо-оперативних заходів та завдяки перегляду записів із камер відеоспостереження поліцейські встановили, що до крадіжки причетна 32-річна жителька смт Турбів Вінницького району. Як з’ясувалося, жінка раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за вчинення майнового злочину. Викрадені кошти вона витратила на власні потреби.
За цим фактом розпочато досудове розслідування за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії.

