У Вінниці до комунальної власності територіальної громади прийняли відомчий гуртожиток сімейного типу, який раніше перебував на балансі поліції. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради 19 лютого.
Йдеться про будівлю, розташовану на вулиці Генерала Арабея, 15. У гуртожитку облаштовано 18 квартир сімейного типу. Акт приймання-передачі затверджено рішенням виконкому.
Нерухомість місто приймає від Головне управління Національної поліції у Вінницькій області, яке виступало розпорядником майна Національної поліції України.
Гуртожиток було введено в експлуатацію у 2010 році. За інформацією, озвученою під час засідання, у квартирах передбачене індивідуальне опалення та гаряче водопостачання. Водночас мережі каналізації на цей будинок наразі не передані у власність міської ради.
Передача об’єкта у комунальну власність дає змогу громаді надалі вирішувати питання його утримання, обслуговування та подальшого використання відповідно до потреб міста.
