Протягом минулих вихідних патрульні поліцейські Вінниччини виявили та задокументували 15 фактів керування транспортними засобами водіями з ознаками сп’яніння.
Про це повідомляє Патрульна поліція Вінницької області. У всіх випадках правоохоронці склали відповідні адміністративні матеріали, а водіїв відсторонили від керування.
У поліції наголошують: керування транспортом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння є прямою загрозою життю та здоров’ю не лише самого водія, а й пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
- Правоохоронці вкотре закликають водіїв бути свідомими та відповідальними, дотримуватися правил дорожнього руху й не наражати на небезпеку себе та оточуючих. Безпека на дорозі починається з особистого вибору кожного.
