У Ладижині на Вінниччині майже повністю ліквідували наслідки ворожої атаки, що сталася у ніч на 7 лютого. Внаслідок удару було пошкоджено корпус місцевого аграрного коледжу та студентський гуртожиток.
Про це повідомила голова Гайсинської районної військової адміністрації Людмила Головашич. За її словами, у максимально стислі терміни вдалося виконати весь комплекс першочергових ремонтних робіт — замінити вікна, закрити пошкоджені отвори в стінах та відновити теплопостачання у гуртожитку.
Швидке реагування стало можливим завдяки злагодженій співпраці меценатів, органів влади різних рівнів, університету, до складу якого входить коледж, а також колективу навчального закладу.
«До ночі вдалося зробити майже неможливе: 261 вікно та 35 дверей забиті й закриті від холоду. У гуртожитку подано тепло, активно тривають відновлювальні роботи. Ця ніч вкотре показала, що навіть найпростіше укриття рятує життя, а єднання сил допомагає долати виклики війни», — зазначила Людмила Головашич.
Роботи з повного відновлення пошкоджених приміщень у Ладижині тривають.

