Вінниця приєднається до програми Револьверного фонду міст Асоціації «Енергоефективні міста України» (АЕМУ). Відповідне рішення було ухвалене 5 лютого на засіданні виконавчого комітету міської ради.
Мер міста Сергій Моргунов пояснив, що ініціатива передбачає надання безвідсоткових позик для ОСББ, управляючих компаній, а також приватних та комунальних будівель на енергоощадні заходи, модернізацію та оновлення інженерних систем. Громада вносить лише 40% коштів, решту 60% додає Фонд АЕМУ за грантові гроші SECO.
За словами очільника міста, після реалізації проєктів кошти повертаються до Фонду і можуть бути спрямовані на інші енергоефективні ініціативи, створюючи безперервний цикл інвестицій. «Розуміємо, що Росія продовжує руйнувати енергетику нашої країни, тому енергозбереження набуває особливої важливості, і ми системно готуємо місто до цих викликів», – підкреслив С.Моргунов.
