У Вінниці патрульні поліцейські виявили водія, який керував автомобілем із порушенням правил дорожнього руху, маючи ознаки наркотичного сп’яніння та будучи позбавленим права керування на тривалий термін.
Інцидент стався учора ввечері на проспекті Юності. Патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz, який рухався з порушенням ПДР. Під час спілкування з 45-річним водієм інспектори помітили характерні ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували йому пройти медичний огляд у лікаря-нарколога. Водій відмовився.
Під час перевірки документів з’ясувалося, що чоловік уже позбавлений права керування транспортними засобами строком на 10 років.
За виявлені порушення патрульні склали на водія протоколи за ч. 2 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння, вчинене повторно протягом року) та ч. 5 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, повторно протягом року). Також винесено постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП — за відсутність поліса обов’язкового страхування.
Правоохоронці вкотре закликають водіїв бути відповідальними та не сідати за кермо у стані сп’яніння, адже такі дії створюють загрозу для всіх учасників дорожнього руху.

