У Вінницькому міському суді відбулося підготовче судове засідання у кримінальному провадженні щодо вбивства двох старшокласників у Шаргороді.
Як повідомляє пресслужба Вінницького міського суду, колегія суддів ухвалила призначити судовий розгляд справи на підставі обвинувального акту. Також суд прийняв до розгляду цивільний позов потерпілих про відшкодування моральної шкоди та постановив розглядати справу у відкритому судовому засіданні.
Окрім цього, суд продовжив обвинуваченому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави строком на 60 діб.
Нагадаємо, вранці 10 вересня у Шаргороді Жмеринського району перехожий виявив тіла двох підлітків із ножовими пораненнями. Загиблими виявилися учні 10 та 11 класів місцевої школи.
Наступного дня правоохоронці повідомили про підозру колишньому вчителю, якого слідство вважає причетним до вбивства двох школярів. Наприкінці минулого року матеріали кримінального провадження були передані до суду.
Подальший розгляд справи відбуватиметься у відкритому режимі.
