У Вінниці патрульні виявили водія, рівень алкоголю в організмі якого у вісім разів перевищував допустиму норму.
Як повідомляють у патрульній поліції, подія сталася вночі 2 грудня, під час дії комендантської години, на вулиці Київській. За порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Daewoo Nexia.
Під час спілкування з керманичем правоохоронці помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу. Водієві запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Dräger. Результат перевірки показав 1,62 проміле алкоголю.
На 21-річного водія патрульні склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння), а також винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП — керування автомобілем без посвідчення водія при собі.
