У Вінниці правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 45-річного місцевого жителя на території КНП «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» (колишній наркодиспансер). Злочин було скоєно у травні 2025 року.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області та пресслужбі обласної прокуратури, тіло потерпілого виявили з численними тілесними ушкодженнями в ділянці голови, завданими тупим твердим предметом. Для встановлення обставин злочину слідчі призначили низку експертиз, а оперативники провели комплекс розшукових заходів.
У ході слідства правоохоронці встановили, що до кримінального правопорушення причетний 43-річний житель Кіровоградської області, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та має дев’ять судимостей. На момент скоєння злочину чоловік перебував у Вінниці.
За даними слідства, підозрюваний приїхав до медичного закладу в гості до пацієнта. Під час спілкування між чоловіками виник конфлікт, який переріс у побиття. Після інциденту фігурант залишив територію міста.
Підозрюваного розшукали та затримали на території Кіровоградської області. Наразі він уже є обвинуваченим у кримінальних провадженнях за фактами незаконного обігу наркотиків та крадіжки.
Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років або довічне ув’язнення. Слідчі дії тривають.
