Поліція викрила псевдосиловиків, які під виглядом проведення «обшуку» пограбували подружжя пенсіонерів у Вінниці. Причетними до злочину виявилися жителі столиці — адвокат та його спільник. Обом уже повідомили про підозру.
За даними слідства, фігуранти заздалегідь володіли інформацією про наявність у 70- та 75-річних вінничан значної суми готівки. У жовтні цього року зловмисники приїхали з Києва до будинку подружжя, представившись силовиками та заявивши про проведення обшуку. Вони були одягнені у тактичний одяг із шевронами силової структури та балаклави, а також пред’явили потерпілим фальшиві посвідчення.
Потрапивши до оселі, псевдосиловики під час так званого «обшуку» заволоділи заощадженнями пенсіонерів — 280 тисячами євро, 100 тисячами гривень та ювелірними прикрасами. Після скоєного зловмисники залишили місце події.
У ході оперативно-розшукових заходів працівники Управління карного розшуку встановили особи нападників та їхнє місцеперебування. Ними виявилися 38-річний адвокат і його 35-річний спільник — обидва мешканці Києва.
Слідчі слідчого управління за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомили чоловікам про підозру за ч. 5 ст. 186 КК України — грабіж, поєднаний з проникненням у житло, вчинений за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах.
Санкція статті передбачає до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави — по 13,6 млн грн кожному.

