Увечері на автодорозі М-30 патрульні поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ 2107 за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм інспектори помітили ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду у лікаря-нарколога чоловік відмовився.
Правоохоронці звернули увагу на знервовану поведінку кермувальника та провели поверхневу перевірку. У 51-річного чоловіка виявили паперовий згорток із кристалічною речовиною білого кольору, яка, за попередніми ознаками, може бути наркотичною. Крім того, з’ясувалося, що водій уже був позбавлений права керування транспортними засобами.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин та надання правової оцінки вилученій речовині. Автомобіль порушника евакуювали на арештмайданчик.
Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за повторне керування у стані сп’яніння, повторне керування транспортним засобом без відповідного права, а також за порушення правил зупинки та стоянки, що створювали загрозу безпеці дорожнього руху.

