У Вінниці суд виніс обвинувальний вирок у справі про вбивство місцевого жителя, яке сталося восени цього року. За скоєння тяжкого злочину 43-річного вінничанина засуджено до 10 років позбавлення волі.
Як встановило слідство, трагедія трапилася в ніч на 18 вересня на вулиці Івана Дзюби. Обвинувачений та 32-річний потерпілий окремо відпочивали в одному з розважальних закладів міста. Між чоловіками виник конфлікт, після чого зловмисник залишив заклад.
Згодом чоловік повернувся, маючи при собі ніж, і завдав опонентові кілька ударів. Від отриманих поранень потерпілий помер. Підозрюваного оперативно затримали правоохоронці.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Вінницького районного управління поліції. Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення в суді забезпечувала Вінницька окружна прокуратура.
Вироком суду чоловіка визнано винним та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

