У Вінницькій області сталася чергова трагедія на воді. У селі Новофастів Погребищенської громади рятувальники виявили тіла двох загиблих чоловіків.
Як повідомили у ДСНС, сьогодні бійці служби цивільного захисту вилучили з місцевої водойми тіла двох рибалок. Загиблими виявилися 51-річний та 61-річний місцеві жителі.
Наразі обставини трагедії з’ясовують слідчі Національної поліції. Причини загибелі чоловіків встановлюються, призначено необхідні перевірки та експертизи.
Рятувальники вкотре наголошують: перебування біля водойм потребує особливої обережності. Нехтування правилами безпеки, складні погодні умови або переоцінка власних можливостей можуть мати фатальні наслідки.
Мешканців області закликають не ризикувати життям, дотримуватися правил безпеки під час риболовлі та відпочинку біля води, а також уникати небезпечних місць.
