У Вінниці правоохоронці затримали 20-річного місцевого жителя, якого підозрюють у незаконному збуті наркотичних речовин. Оперативники встановили, що хлопець за грошову винагороду реалізовував канабіс.
16 грудня після проведення комплексу оперативно-розшукових заходів поліцейські задокументували протиправну діяльність фігуранта та затримали його у процесуальному порядку. Під час особистого обшуку, а також обшуку за місцем проживання правоохоронці вилучили заборонені наркотичні речовини, грошові кошти та предмети, які можуть свідчити про причетність чоловіка до злочину.
Усі вилучені речові докази направлено на експертні дослідження. Наразі підозрюваний перебуває у кімнаті для затриманих.
Слідчі Вінницького районного управління поліції готують повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України — незаконний збут наркотичних засобів. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Вінницька окружна прокуратура.

