У Вінниці поліцейські затримали 46-річного чоловіка, який викрав із вітрини магазину кілька планшетів і намагався втекти.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, завдяки камерам відеоспостереження оперативники швидко встановили особу причетного та затримали його у процесуальному порядку. Наразі він перебуває в кімнаті затриманих, слідчі готують повідомлення про підозру.
Правоохоронці встановили, що викрадену техніку чоловік встиг здати до ломбарду. З’ясувалося також, що він уже мав кримінальні провадження за аналогічні злочини.
Слідство готує йому підозру за ч. 4 ст. 185 КК України — крадіжка в особливо великих розмірах або вчинена в умовах воєнного стану. Матеріали перебувають під процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури.
