Слідчі завершили досудове розслідування у резонансній справі про підготовку замовного вбивства, яке вдалось попередити завдяки вчасній роботі правоохоронців.
Нагадаємо, у березні жителька Києва, керуючись особистою помстою, вирішила «замовити» свого знайомого. Для цього вона звернулася по допомогу до кримінальних авторитетів, які відбувають покарання у Ладижинській колонії за особливо тяжкі злочини. За винагороду у 5 тисяч доларів ув’язнені погодилися організувати злочин: знайшли виконавця та передали йому всю інформацію про потенційну жертву.
Втім, їхні дії не залишилися непоміченими. Поліцейські дізналися про підготовку ліквідації та зупинили злочин ще на етапі планування. Таким чином було врятовано життя чоловіка, якого хотіли вбити.
Нині слідчі слідчого управління під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури завершили розслідування та передали обвинувальний акт до суду. Трьом фігурантам — 31, 37 та 49 років — інкримінують готування умисного вбивства з корисливих мотивів, вчинене організованою групою на замовлення. Санкція відповідних статей ККУ передбачає найсуворіше покарання — довічне позбавлення волі.
Оперативний супровід справи забезпечували Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області ДСР НПУ, Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції, оперативники Мін’юсту та співробітники Ладижинської колонії №39.
