Правоохоронці Вінниччини скерували до суду обвинувальний акт щодо учасників організованого наркоугруповання. Слідчі ГУНП у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури завершили розслідування стосовно групи, яка займалася розповсюдженням заборонених речовин на території області та інших регіонів.
Нагадаємо, 20 червня поліцейські затримали чотирьох учасників угруповання віком від 25 до 32 років. Збут наркотиків відбувався через Telegram-канал, «закладки» та експрес-доставки. Під час обшуків правоохоронці вилучили близько 2 кг Альфа-PVP, 50 г амфетаміну та 50 г гашишу, роздрібна вартість яких оцінюється приблизно у 1,2 млн грн.
Матеріали розслідування передано до суду з обвинувальним актом за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 9 до 12 років із конфіскацією майна.
