Поліція швидко встановила особу чоловіка, який обікрав храм у Козятині. До правоохоронців звернувся настоятель церкви та повідомив, що вночі невідомий вибив вікно, проник усередину й викрав 9 500 гривень зі скриньок для пожертв.
Оперативники переглянули записи з камер відеонагляду та ідентифікували зловмисника. Ним виявився 37-річний житель Хмільницького району. Чоловіка затримали у процесуальному порядку.
Під процесуальним керівництвом прокуратури йому повідомили про підозру за ч.4 ст.185 ККУ — крадіжка, вчинена з проникненням. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

