У Вінниці поліцейські затримали 43-річного рецидивіста, якого підозрюють у крадіжці понад 18 тисяч гривень з офісного приміщення. Про злочин до поліції повідомила 33-річна підприємиця: вночі з 26 на 27 листопада невідомий, підібравши ключ, проник у її офіс та забрав гроші з сейфа.
Правоохоронцям вдалося швидко встановити особу злодія. Ним виявився місцевий житель, який уже неодноразово притягувався до відповідальності за крадіжки та інші майнові злочини. За даними слідства, чоловік лише торік вийшов із місць позбавлення волі, однак знову повернувся до злочинної діяльності.
Під час проведення слідчих дій підозрюваного затримали у процесуальному порядку. Наразі вирішується питання щодо оголошення чоловіку підозри за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Розслідування триває.

