На Вінниччині протягом минулої доби рятувальники зафіксували чотири пожежі. Усі загоряння вдалося оперативно ліквідувати, постраждалих немає. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Вінницькій області.
Надзвичайники закликають мешканців області бути максимально обережними з вогнем, дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та не залишати без нагляду ввімкнені електроприлади. У ДСНС наголошують, що навіть незначне займання може спричинити серйозні наслідки.
Рятувальники звертаються до громадян із проханням дбати про власну безпеку та берегти свої домівки.
