У столиці правоохоронці затримали 51-річного жителя Вінниччини, який, за даними слідства, налагодив незаконний продаж зброї та боєприпасів. Чоловіка взяли просто під час чергової «угоди» — після передачі клієнту чергової партії боєприпасів за 2 тис. доларів.
Як повідомили у столичному управлінні поліції, зловмисник організував кілька каналів збуту: здійснював продаж зброї з рук у руки, а також пересилав боєприпаси поштою. Під час обшуків у приміщеннях, пов’язаних із фігурантом, вилучили значну кількість зброї та патронів.

Затриманому повідомили про підозру за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України — незаконне носіння, зберігання, придбання чи збут боєприпасів. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі. На час слідства суд обрав для чоловіка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Наразі слідчі встановлюють джерела надходження зброї та перевіряють можливу причетність фігуранта до організованої злочинної групи.
